Български туристически съюз
Начало Новини Списък с имената на събралите 100 печата от Националното движение „100-те национални туристически обекта”

Търси в сайта!

Списък с имената на събралите 100 печата от Националното движение „100-те национални туристически обекта”
Понеделник, 05 Октомври 2015    Е-мейл
Шрифт:

Списък с имената на събралите 100 печата от Националното движение „100-те национални туристически обекта”

 

1. Лидия Радославова Бозаджиева - гр. София
2. Людмил Радославов Бозаджиев - гр. София
3. Борислав Тодоров Тодоров - гр. София
4. Стефка Иванова Тодорова - гр. София
5. Тодор Бориславов Тодоров - гр.София
6. Магдалена Георгиева Георгиева - гр. Бургас
7. Светлин Илков Кръстанов - гр.София
8. Юлиан Кирилов Катинчев - гр. София
9. Сашо Илиев Мирчев - гр. София
10. Йоан Сашев Мирчев - гр. София
11. Сибила Илиева Лилова - гр. Ловеч
12. Пламен Анчелов Аврониев - гр. Варна
13. Мария Костадинова Авронеива - гр.Варна
14. Иван Йорданов Цолов - гр.Видин
15. Валерия Петрова Иванова - гр. Видин
16. Александър Стоилов Рангелов - гр.София
17. Кирил Тодоров Маринов - гр.София
18. Теодора Людмилова Костадинова - гр.София
19. Машенка Тодорова Костадинова - гр.София
20. Людмил Иванов Костадинов - гр. София
21. Тодор Иванов Иванов - гр.София
22. Димо Иванов Чолаков - гр. Ямбол
23. Полин Димова Чолакова - гр.Ямбол
24. Сергей Стойев Петров - гр. София
25. Стойчо Серафимов Петров - гр. София
26. Ивалин Иванов Стоев - гр. Харманли
27. Катерина Димова Чолокава - гр. Ямбол
28. Валентина Димитрова Бъчина - гр. София
29. Гергана Василева Джелянова - гр. Балчик
30. Янка Стоянова Джелянова - гр. Балчик
31. Даниела Бориславова Тодорова - гр.София
32. Георги Стефанов Георгиев - гр. София
33. Адел Владкова Стаменова - гр.София
34. Даринка Тодорова Симова - гр. София
35. Николай Атанасов Симов - гр. София
36. Мая Стоянова Габровска - гр. Велико Търново
37. Татяна Драгомирова Тамбуева - гр.Златица
38. Орлин Иванов Тамбуев - гр.Златица
39. Геновева Ташева Георгиева - гр. Добрич
40. Красимира Ташева Георгиева - гр.Добрич
41. Павлина Георгиева Георгиева - гр.Карнобат
42. Радина Георгиева Георгиева - гр.Карнобат
43. Цветелин Стоянов Чакъров - гр. Разград
44. Росица Станчева Чакърова - гр. Разград
45. Светлин Цветелинов Чакъров – гр.Разград
46. Христоско Иванов Чоперков - гр. Пазарджик
47. Стефка Димитрова Караджова - гр. Пазарджик
48. Атанас Борисов Попов - гр.Пазарджик
49. Милена Стоева Попова - гр. Пазарджик
50. Николай Атанасов Попов - гр. Пазарджик
51. Виолета Георгиева Цинцарова - гр. Пазарджик
52. Миглен Валериев Евлогиев - гр. Перник
53. Антоанета Петрова Генова - гр. София
54. Румен Александров Василев - гр. Дупница
55. Христо Стоянов Христов - гр. Ямбол
56. Марияна Цветанова Пашова - гр. Козлодуй
57. Яна Иванова Пашова - гр.Козлодуй
58. Иван Костдинов Пашов – гр. Козлодуй
59. Веселин Иванов Пашов - гр. Козлодуй
60. Селин Болар - гр. София
61. Димитър Христов Илиндарски - гр. София
62. Милко Иванов Димитров - гр. Варна
63. Милена Страхилва Стойнева - гр.София
64. Вангелия Атанасова Гелева - гр.Перник
65. Георги Жеков Ангелов - гр. Стара Загора
66. Маргарита Петрова Никова - гр.Перник
67. Изабел Валери Симон - гр.София
68. Сава Иванов Иванов - гр.Пловдив
69. Неда Ангелова Панайотова - гр. Велинград
70. Стефан Кънев Колев - гр. Бургас
71. Дарина Дочева Христова - гр. София
72. Милка Грозева Енева - гр.Чирпан - ТД ”Средногорец”
73. Пейчо Иванов Генов - гр.Чирпан
74. Нина Ненова Маринова - гр.Чирпан
75. Иван Георгиев Иванов - гр.Чирпан
76. Лазар Стоянов Георгиев - ТД „Калабак”
77. Иванка Стоянова Георгиева - ТД „Калабак”
78. Иван Ангелов Станоев - ТД ”Калабак”
79. Нина Ангелова Урдова - ТД ”Калабак”
80. Ангел Иванов Станоев - ТД ”Калабак”
81. Величка Лазарова Станоева - ТД ”Калабак”
82. Иванка Борисова Донева - ТД ”Калабак”
83. Струнка Кръстева Малинова - ТД ”Калабак”
84. Гергана Кръстева Тошкова - ТД”Калабак”
85. Спасимира Тошкина - ТД”Калабак”
86. Искра Златева Донева - ТД”Калабак”
87. Румяна Златкова Донева - ТД”Калабак”
88. Теодора Стефанова Гецова - с.Поликрайще
89. Бойко Пейчев Делчинов - гр. Стара Загора
90. Борил Бойков Делчинов - гр. Стара Загора
91. Георги Иванов Георгиев - гр.Бургас
92. Евдокия Антонова Георгиева - гр. Бургас
93. Мирослава Цветанова Гръблева - гр. Пловдив
94. Михаил Руменов Йотов - гр. София
95. Теодора Георгиева Порязова - гр. Хасково
96. Камен Петров Порязов - гр. Хасково
97. Десислава Ивова Иванова - гр.София
98. Татяна Стоянова Иванова - гр.София
99. Вероника Ивова Иванова - гр. София
100. Иво Венелинов Иванов - гр. София
101. Теменужка Стоянова Топалова - гр. Костинброд
102. Таня Благовестова Тополова - гр. Костинброд
103. Росица Петрунова Иванова -гр. София
104. София Анатолиева Евтимова - гр. София
105. Даниела Славчева Евтимова - гр.София
106. Георги Темелиев Темелиев - гр. София
107. Иван Пламенов Трайков - гр. София
108. Къньо Русев Маджаров - гр. Елхово
109. Анка Соянова Маджурова - гр. Елхово
110. Славка Минчева Даскалова - гр. Елхово
111. Йордан Илиев Цирков - гр. Габрово
112. Светлозар Младенов Стойнев - гр. Костинброд
113. Христина Димитрова Стойнева - гр. Костинброд
114. Александър Валериевич Турлаков - гр.Стара Загора
115. Ивайло Емилов Киров - гр.София
116. Любомир Емилов Киров - гр. София
117. Славомир Митков Господинов - гр.Стара Загора
118. Вълчан Калоянов Вълчанов - гр. Варна
119. Адриан Вълчанов Вълчанов - гр. Варна
120. Боби Светославов Рачков - гр. Плевен
121. Станислава Светославова Рачкова - гр. Плевен
122. Людмила Радославова Андреева - гр. Свищов
123. Асен Илиев Порчев - гр. София
124. Весела Асенова Порчева - гр. София
125. Татяна Нейчева Нецева-Порчева - гр.София
126. Спирия Петров Спириев - гр.Сандански –ТД ”Еделвайс”
127. Цветанка Кръстева Вангелова - гр. Петрич
128. Йорданка Лазатова Христова -гр. Търговище
129. Георги Петков Стефанов - гр. Бургас
130. Йордан Георгиев Данов - гр.Айтос
131. Станка Костадинова Данова - гр. Айтос
132. Севдалина Димитрова Петрова - гр. Велико Търново
133. Стоян Маринов Чотаков - гр. Велико Търново
134. Благой Тодоров Минчев - гр. Велико Търново
135. Йордан Владимиров Йорданов - гр. Кюстендил
136. Митко Петров Жечев -ТД „Сърнена гора „
137. Радка Койчева Жечева
138. Евгения Тодорова Иванова
139. Петър Борисов Богданов - гр. София
140. Габриела Миленова Георгиева - гр. София
141. Валентин Николов Панчев - гр. Пловдив
142. Симона Валентингова Маринова - гр. София
143. Красен Любомиров Иванов - гр. Разград
144. Любаша Стефанова Игнатовска - гр. София
145. Данаил Стефанов Игнатовски - гр. София
146. Никола Данев Баненкин - гр. София
147. Даниел Тонев Калчев - гр.Нова Загора
148. Пею Асенов Борисов - гр.Пловдив
149. Петко Славчев Рогов - гр. Добрич
150. Георги Митев Димов - гр.Добрич
151. Дори Стойкова Стойкова - гр. Добрич
152. Мариана Иванова Костадинова - гр. Добрич
153. Мартин Петков Рогов - гр. Добрич
154. Ели Георгиева Радоева-Минкова - с.Бистрица
155. Борислав Цветанов Минков - гр. София
156. Йордан Владимиров Йорданов - гр. Кюстендил
157. Георги Вълчев Жеков - ТД ”Средногорец”
158. Донка Василева Жекова - ТД ”Средногорец”
159. Васил Митков Василев - гр. София
160. Иван Обретенов Обрешков - ТД ”Еделвайс”
161. Петър Николов Галачанов - ТД ”Еделвайс”
162. Генка Петрова Илиева - ТД ”Еделвайс”
163. Сийка Рангелова Павлова - ТД ”Еделвайс”
164. Мирослава Драганова Чакърова – ТД ”Еделвайс”
165. Мрия Танева Пеева –ТД ” Еделвайс”
166. Евгени Атанасов Кушев - ТД” Еделвайс”
167. Георги Тодоров Мерджанов -ТД” Еделвайс”
168. Стела Захариева Тончева -ТД” Еделвайс”
169. Радостин Великов Тончев - ТД” Еделвайс”
170. Мария Стефанова Владева - ТД „ Еделвайс
171. Николай Иванов Димитров - ТД ” Еделвайс”
172. Господинка Иванов Бижева –ТД ”Руен” - гр. Пловдив
173. Тодор Александров Трифонов - гр. София
174. Анка Веселинова Павлова - гр. София
175. Александър Бориславова Павлов - гр. София
176. Цветан Стефанов Киров - гр. Варна
177. Антония Енчева Кирова - гр. Варна
178. Деница Иванова Петкова - гр.Габрово
179. Гергана Николова Найденова –ТД ”Шипка”
180. Георги Дончев Попов – ТД ”Шипка”
181. Ина Пламенова Кочева - ТД ”Шипка”
182. Димитър Василев Маджаров - ТД ”Шипка”
183. Даниела Иванова Богданова - ТД ”Шипка”
184. Елена Цветкова Иванова - гр.София
185. Николета Цветкова Иванова - гр. София
186. Сашка Методиева Стоилова - гр. София
187. Димитър Йонков Стоилов - гр.София
188. Методи Йонков Стоилов - гр. София
189. Йонко Димитров Стоилов - гр.София
190. Стоян Димитров Антонов - гр. Пещера
191. Димо Желязков Халачев - ТД ” Ален Мак” - гр. Бургас
192. Мария Кирилова Халачева – ТД ” Ален Мак” - гр. Бургас
193. Деница Димова Халачева - ТД” Ален Мак”
194. Любомир Маринев Кондев - ТД”Ален Мак”
195. Мариян Добринов Кондев - ТД” Ален Мак”
196. Костадин Георгиев Кастадинов - ТД ” Ален Мак”
197. Драгомир Янчев Георгиев - ТД ”Ален Мак”
198. Наталия Живкова Георгиева - гр. Пловдив
199. Пламен Борисов Борисов - гр. Велико Търново
200. Вълчо Атанасов Атанасов - гр. Варна
201. Алексадър Валентинов Николов - с.Зелени дол
202. Наталия Иванова Янкова - гр. Хасково
203. Данаил Недялков Делчев - гр. Хасково
204. Ангел Марчев - гр. Каспичан
205. Звездомира Ангелова - гр. Каспичан
206. Ивайла Симеонова - гр.Шумен
207. Даниел Симеонов - гр.Шумен
208. Ивайло Калайджиев - гр.Шумен
209. Пламена Калайджиева - гр.Шумен
210. Георги Китанов Георгив - гр.Елин Пелин
211. Петя Сашева Колева - гр. Костинброд
212. Жан Георгиев Ильов - гр. Дупница
213. Господинка Иванова Бижева - ТД „ Руен”
214. Георги Димитров Бижев - ТД „ Руен”
215. Иванка Георгиева Бижева- ТД „Руен”
216. Деница Стоянова Зайкова -ТД „ Руен”
217. Стойчо Въчков Стойчев - ТД „ Руен”
218. Даниел Владимиров Коловски - гр.Мездра
219. Михаил Тодоров Чалъков - гр. София
220. Димитрина Александрова Чалъкова - гр.София
221. Джулия Михайлова Члъкова - гр. София
222. Михайл Владимиров Шишков - гр. София
223. Божидар Владимиров Шишков - гр.София
224. Владимир Русков Шишков - гр. София
225. Михаела Димитрова Димитрова - гр. Добрич
226. Желязко Кунев Трифонов - гр. Нова Загора
227. Деница Веселинова Сотирова - гр София
228. Данела Йорданова Иванова - гр. София
229. Веселин Стефанов Сотиров - гр. София
230. Андриана Василева Чинчева - гр. Пловдив
231. Съби Цанков Христов -ТД „Узана”
232. Невяна Ванева Петрова - гр. София
233. Весела Веселинова Петрова - гр. София
234. Христов Красимиро Божков - ТД „Узана” - гр. Габрово
235. Роза Иванова Данева - ТД „Узана”
236. Иван Владимиров Данев - ТД „Узана”
237. Владимир Димитров Данев - ТД „Узана”
238. Асен Илиев Коджов - с.Арда
239. Ася Коджова - с.Арда
240. Росен Неделчев Желязков - гр. Бургас
241. Аделина Росенова Желязкова - гр. Бургас
242. Александър Благоев Натов - с. Мало Конаре
243. Румен Иванов Димитров - гр. Варна
244. Цветан Игнатов Игнатов - гр.Панагюрище
245. Маргарита Игнатова Игнатова
246. Лилия Илиева Василева - гр. Добрич
247. Неделчо Петков Василев - гр. Добрич
248. Кръстьо Петров Шопов - гр. Панагюрище
249. Мариела Димитрова Митева -гр. София
250. Васил Борисов Ташев - гр.Пазарджик
251. Стефан Атанасов Донев - гр. Русе
252. Дария Владимирова Томова - гр. Русе
253. Ивелина Николова Малакова - гр. Русе
254. Николай Ивайлов Младенов - гр. София
255. Борислава Микова Зарева - гр.София
256. Яница Василева Василева-Георгиева - гр София
257. Росица Богданова Петрова - гр. Перник

Последна промяна ( Сряда, 23 Март 2016 )
 

Добави коментар

Моля използвайте системата за коментар само, за да оставяте мнение. Задавайте своите въпроси във форума или на посочените координати за контакт!


Защитен код
Обнови