Български туристически съюз
Начало Новини Списък на събралите 100 марки от Националното движение „100-те национални туристически обекта”

Търси в сайта!

Списък на събралите 100 марки от Националното движение „100-те национални туристически обекта”
Понеделник, 05 Октомври 2015    Печат
Шрифт:

Списък на събралите 100 марки от Националното движение „100-те национални туристически обекта”

 

1. Тордор Иванов Стоев - гр. София
2. Валентина Димитрова Бъсина - гр.София
3. Мая Стоянова Габровска - гр.Велико Търново
4. Красимира Ташева Георгиева - гр.Добрич
5. Христоско Иванов Чоперков -гр. Пазарджик
6. Стоян Маринов Чомаков - гр. Велико Търново
7. Благой Тодоров Минчев - гр.Велико Търново
8. Селин Болар - гр.София
9. Изабела Валери Симон - гр.София
10. Бойко Пейчев Делчинов - гр.Стара Загора
11. Борил Бойков Делчинов - гр.Стара Загора
12. Евдокия Антонова Георгиева - гр. Бургас
13. Георги Иванов Георгиев - гр.Бургас
14. Мирослава Цветанова Гръблева - гр. Пловдив
15. Теодора Георгиева Порязова - гр. Хасково
16. Камен Петров Порязов - гр. Хасково
17. Теменужка Стоянова Топалова - гр. Костинброд
18. Таня Благовестова Топалова - гр.Костинброд
19. Иван Пламенов Трайков - гр.София
20. Славомир Митков Господинов - гр.Стара Загора
21. Асен Илиев Порчев - гр. София
22. Весела Асенова Порчева - гр. София
23. Татяна Нейчева Нецова-Порчева - гр.София
24. Радка Койчева Жечева -ТД „Сърнена гора” -гр. Стара Загора
25. Митко Петров Жечев - ТД „Сърнена гора”
26. Габриела Миленова Георгиева - гр.София
27. Петко Славчев Рогов - гр. Добрич
28. Георги Митев Димов - гр. Добрич
29. Дори Стойкова Стойкова - гр. Добрич
30. Мариана Иванова Костадинова - гр. Добрич
31. Мартин Петков Рогов - гр. Добрич
32. Борислав Цветанов Минков - гр.София
33. Цветанка Кръстева Вангелова - гр.Петрич
34. Донка Василева Жекова - гр. Чирпан
35. Васил Митов Василев - гр.София
36. Тодор Александров Трифонов - гр.София
37. Цветан Стефанов Киров - гр. Варна
38. Антония Енчева Кирова - гр.Варна
39. Наталия Живкова Георгиева - гр. Пловдив
40. Андриана Василева Чинчева - гр.Пловдив
41. Александър Валентинов Николов - с.Зеленидол
42. Петя Сашева Колева - гр.Костинброд
43. Господинка Иванова Бижева - ТД „Руен”
44. Георги Димитров Бижев - ТД „Руен”
45. Иванка Георгиева Бижева - ТД „Руен”
46. Деница Стоянова Зайкова -ТД „Руен”
47. Михайл Тодоров Чалъков - гр.София
48. Димитрина Александрова Чалъкова - гр.София
49. Джулия Михайлова Чалъкова - гр.София
50. Михайл Владимиров Шишков -гр.София
51. Божидар Владимиров Шишков - гр.София
52. Владимир Русков Шишков - гр.София
53. Съби Цанков Христов -ТД „Узана”
54. Христо Красимиров Бошков - гр. Габрово
55. Асен Илиев Коджов - с.Арда
56. Ася Коджова - с.Арда
57. Роза Иванова Данева - ТД „Узана”
58. Иван Владимиров Данев -ТД „Узана”
59. Владимир Димитров Данев -ТД „Узана”
60. Росен Неделчев Желязков - гр. Бургас
61. Аделина Росенова Желязкова - гр.Бургас
62. Александър Благоев Натов - с. Мало Конаре
63. Румен Иванов Димитров - гр. Варна

Последна промяна ( Сряда, 23 Март 2016 )
 

Добави коментар

Моля използвайте системата за коментар само, за да оставяте мнение. Задавайте своите въпроси във форума или на посочените координати за контакт!


Защитен код
Обнови